.

56. Cross Ostrzeszowski

KOMUNIKAT !!!

Z przykrością informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, Komitet Organizacyjny Crossów Ostrzeszowskich podjął trudną, lecz jedyną możliwą decyzję:
termin 56 Crossu Ostrzeszowskiego został zaplanowany na wrzesień tego roku:

"Szanowni Państwo,
z uwagi na niepewną sytuację związaną z pojawieniem się kolejnych przypadków koronawirusa na terenie naszego kraju i wprowadzanymi obostrzeniami zmuszeni jesteśmy odwołać marcowy termin na 56 edycję Crossu Ostrzeszowskiego oraz imprez towarzyszących. Tę trudną decyzję podjęliśmy wspólnie z Burmistrzem Miasta i Gminy Ostrzeszów Patrykiem Jędrowiakiem oraz Starostą Ostrzeszowskim Lechem Janickim, po długiej i intensywnej dyskusji. Proszę nam wierzyć – nie było łatwo zdecydować o odwołaniu marcowego terminu imprezy cieszącej się ogólnopolską renomą oraz odbywającej się nieprzerwanie od zarania jej dziejów, czyli od niemal 60 lat. Dobro dzieci, młodzieży oraz dorosłych sportowców jest dla nas najważniejsze – stwierdziliśmy jednogłośnie. Trudno jednak byłoby nam, organizatorom zapewnić pełne bezpieczeństwo uczestników podczas trwania imprezy, a ten aspekt uważamy za najważniejszy. Nie chcemy, aby to wielkie sportowe święto zostało zdominowane przez niepewność i bojaźń uczestników o własne zdrowie. Wierzymy, że z równie wielką energią, co w tym roku będziemy mogli ogłosić kolejną odsłonę biegów przełajowych i zaprosić do biegania po pięknej ostrzeszowskiej ziemi.

Z wyrazami szacunku
Komitet Organizacyjny"

 
__________________________________________________

Zapisy na XXII półmaraton
29.03.2020
 
__________________________________________________


 
 

Dodaj najpierw zdjęcia do slajdera:4
 
 

Dodaj najpierw zdjęcia do slajdera:3
 
 

 
2020.01.20
Drodzy Sponsorzy jeżeli tylko zdecydujecie się na wzięcie udziału przy organizacji lub wsparciu naszej działalności prosimy o kontakt, aby móc jak najszybciej rozpocząć promocję Państwa firmy choćby na naszej stronie internetowej w formie loga i odnośnika do Państwa strony www.
2020.01.20
Jeżeli macie Państwo ochotę pomóc nam w organizacji zawodów w formie wsparcia finansowego bądź rzeczowego to prosimy o kontakt.